Pszczyna_

Awaryjne otwieranie samochodu Pszczyna

Kiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie samochodu? Wyobraźmy sobie: idziemy w stronę samochodu, jesteśmy po pracy lub udanych zakupach w jednym z pszczyńskich sklepów, czas wracać do domu. Otwieramy samochód od strony pasażera, na siedzenie kładziemy torebkę. Zamykamy drzwi i obchodzimy samochód, kierując się do drzwi kierowcy. W międzyczasie słyszymy automatyczne zamykanie samochodu… Zaczyna nam się robić ciepło, kiedy uświadamiamy sobie, że wszystkie drzwi samochodu są teraz zamknięte. Zażenowanie miesza się ze złością i stresem…

Taka historia spotkała już dziesiątki naszych klientów, nie tylko w Pszczynie.

Awaryjne otwieranie samochodu - zadzwoń po Włamywacza

Awaryjne otwieranie samochodu Pszczyna

Wystarczy jeden telefon do nas, aby błyskawicznie uratować sytuację. Nasi fachowcy z pewnością poradzą sobie z każdym modelem samochodu i przyjadą do Państwa do Pszczyny lub w okolicę. Co najważniejsze, bezinwazyjnie otworzą każdą markę, nie pozostawiając śladu po kłopocie.

Pomożemy również w przypadku, kiedy klucze do samochodu zostały całkowicie zgubione lub gdy zechcą Państwo dorobić zapasowy kluczyk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dorabiania i kodowania kluczy samochodowych. W skrócie: dysponujemy najnowszymi kodowarkami do samochodów – niezależnie od rocznika, marki, modelu dorobimy klucze na miejscu i od razu zakodujemy Państwa samochód.

Warto przypomnieć, że usługa dorobienia klucza jest zdecydowanie tańsza niż zakodowanie dwóch kluczyków od zera, ponieważ sama procedura jest dużo bardziej skomplikowana i zwykle dochodzi jeszcze koszt awaryjnego otwarcia pojazdu. Często słyszymy: „Mogłem dorobić zapasowy kluczyk…”, „Żałuję, że nie zająłem się dodatkowym kluczem, zanim zgubiłem jedyny, jaki miałem”, „Mądry Polak po szkodzie…”, dlatego nie czekaj, zadzwoń i już dzisiaj umów się na kodowanie.

Taka stresująca sytuacja może zdarzyć się każdemu, dlatego radzimy zapisać nasz numer w telefonie: 669 389 735. To nic nie kosztuje, a jeśli akurat potrzebne będzie awaryjne otwieranie samochodu (Pszczyna), stresu będzie o wiele mniej.