Awaryjne otwieranie chevroleta corvette

Jastrzębie-Zdrój

Awaryjne otwieranie samochodów Jastrzębie

Awaryjne otwieranie drzwi Jastrzębie

Chwila nieuwagi, ciężki dzień w pracy, kluczyki w stacyjce, a drzwi samochodu nagle się zatrzaskują… A może inny scenariusz: klucze zapadły się pod ziemię, przed oczami wizja kilku dni bez samochodu, który musi zostać odstawiony do serwisu. 

Bez obaw, jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy w każdej takiej sytuacji.

awaryjne otwieranie samochodów wszystkich marek
Ślusarz potrzebny w Jastrzębiu-Zdroju? Włamywacz dojeżdża na miejsce do klienta

Zadanie 1: Kontrolowane otwarcie pojazdu w Jastrzębiu-Zdroju

Włamywacz jest dostępny 24/7. U klienta w Jastrzębiu-Zdroju na miejscu awaryjnie otwieramy samochód. Pracujemy bezszkodowo, sprawnie i szybko. W razie potrzeby dorabiamy i kodujemy klucze z immobilizerem.

Zadanie 2: Dorobienie zapasowych kluczy z immobilizerem dla klienta z Jastrzębia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dorobić klucze do wszystkich popularnych marek samochodowych. Mobilny ślusarz zawsze ma przy sobie najwyższej jakości sprzęt, dlatego klucze dorabiamy i kodujemy na miejscu u klienta.

Bezpieczeństwo Państwa dobytku jest dla nas bardzo ważne, dlatego pracujemy legalnie z licencją Policji. Możecie nam Państwo bez obaw zlecić kontrolowane otwarcie swojego samochodu lub mieszkania.

Awaryjne otwieranie Jastrzębie – co oferujemy

Usługę awaryjnego otwierania świadczymy na terenie całego Rybnika. Otwieramy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet wózki widłowe. Zamki najpopularniejszych marek nie mają przed nami tajemnic.

Awaryjnie otwieramy także mieszkania, domy, piwnice, garaże, zamki antywłamaniowe, sejfy, skrytki, bramy garażowe czy bagażniki dachowe.

Ponadto specjalizujemy się w regeneracji zepsutych stacyjek samochodowych, kodujemy piloty i immobilizery, montujemy system Master Key i inteligentny zamek Tedee. Służymy także pomocą w naprawach powłamaniowych, serwisujemy drzwi i zamki, doradzamy w wyborze optymalnych zabezpieczeń.

Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top