Samochody Włamywacza - dojeżdżamy 24 godziny na dobę

O nas

Potrzebny jest profesjonalny ślusarz? Z całą pewnością są Państwo w dobrym miejscu.

Historia firmy

Od 2006 roku oferujemy usługę awaryjnego otwierania mieszkań i samochodów. Z czasem rozbudowaliśmy ofertę o kodowanie i dorabianie kluczy oraz pilotów. Otworzyliśmy też punkt w centrum Rybnika i dobrze oznakowaliśmy nasze samochody. W związku z tym od tej pory klient może przyjść po pomoc do siedziby firmy lub wezwać pogotowie ślusarskie telefonicznie. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nawet w nocy natychmiast odbieramy telefon i szybko przyjeżdżamy z pomocą.

Spośród innych firm ślusarskich wyróżniają nas doświadczenie i precyzja.

Przez lata pracy zetknęliśmy się z przeróżnymi awariami i wiemy, że potrzeby klientów też są różne, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Za pomocą specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technik awaryjnego otwierania zamków rozwiązujemy każdy problem.

Co więcej, nasz zawód wykonujemy odpowiedzialnie i legalnie dzięki licencji Policji dla pracowników zabezpieczenia technicznego. To dla klienta gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Nasz cel

Naszym zadaniem jest pomoc w kryzysowych sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu, o każdej porze dnia i nocy. W związku z tym:

  • rozwiązujemy problem w czasie dogodnym dla klienta,
  • nie pozwalamy na siebie długo czekać,
  • w przeciwieństwie do ślusarzy amatorów pracujemy profesjonalnie i bezszkodowo,
  • chcemy, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni.

Jeśli w bagażniku zatrzasną się kluczyki czy złamie się klucz, przede wszystkim nie wolno panikować -wystarczy zadzwonić po Włamywacza.

Bezsprzecznie mamy wiedzę i profesjonalne narzędzia, dlatego skorzystanie z naszych usług daje gwarancję braku zniszczeń mogących powstać przy próbie samodzielnego otwarcia zepsutego zamka. Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań to na pewno nie jest zadanie dla niedoświadczonego ślusarza. Tu nie ma miejsca na błędy skutkujące porysowaną karoserią, wgnieceniami blachy bądź zniszczonymi drzwiami.

Jak pomaga profesjonalny ślusarz

Jeśli zamek trzeba wymienić lub wkładka w drzwiach nie działa tak, jak powinna, doradzimy, jaki typ zabezpieczenia wybrać, a później fachowo je zamontujemy. Być może problemem jest zepsuta stacyjka w samochodzie? Bez trudu ją zregenerujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy szybko, czysto i bezinwazyjnie, co potwierdzają opinie klientów, którzy już nam zaufali.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi w branży ślusarskiej, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi instalację systemu jednego klucza (Master Key) czy Tedee – innowacyjnego zamka do drzwi sterowanego za pomocą smartphone’a.

Nietypowe zlecenie? Profesjonalnego ślusarza nic nie zaskoczy

Musimy szczególnie podkreślić, że pomagamy nawet w pozornie nietypowych awariach i sytuacjach…

Podsumowując, robimy wszystko, by realizacja usługi była jak najmniej kłopotliwa dla klienta. Oczywiście zachowujemy dyskrecję. Dbamy także o to, by drzwi samochodowe czy do mieszkania nie zostały uszkodzone. Przede wszystkim działamy profesjonalnie i rzetelnie doradzamy. Niech po nieprzyjemnej sytuacji wymagającej pomocy ślusarza zostanie jedynie numer Włamywacza – profesjonalnego ślusarza – w Państwa telefonie.

Jesteś ciekawy, jak pracujemy? Zobacz reportaż o Włamywaczu w Dzień Dobry TVN.

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/zawodowy-wlamywacz-na-czym-polega-ta-praca-st5703423

Kadr z reportażu o Włamywaczu w Dzień dobry TVN
Scroll to Top