Awaryjne otwieranie chevroleta corvette

Świerklany

Zgubione kluczyki? Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie? Złamany klucz w stacyjce? Nie można wejść do samochodu, bo rozładował się akumulator? A może samochód zamknął się, a kluczyki zostały w bagażniku? Panika jest niepotrzebna, ponieważ nasza firma pomoże Państwu w każdej sytuacji. Awaryjne otwieranie samochodów (Świerklany i cały Śląsk) to dla nas chleb powszedni. Teraz już nikt nie musi wybijać szyby.

Profesjonalnie oraz bezinwazyjnie otworzymy samochód każdej marki: Mazda, Fiat, Opel, Toyota, Mercedes, VW, Audi, Seat, Honda, Hyundai, Peugeot, Citroen, Kia, Skoda, BMW, Ford, Renault, Volvo, Lexus, Dacia, Porsche, Mitsubishi i inne.

Dlaczego kontrolowane otwarcie pojazdu zlecić Włamywaczowi

Z doświadczenia wiemy, że samodzielne próby otwarcia samochodu kończą się bardzo źle i są kosztowne. Jeśli ktoś zdecyduje się na wybicie szyby, musi się liczyć ze sporym kosztem kupienia nowej oraz możliwym uszkodzeniem lakieru czy tapicerki. Majstrowanie przy zamku nieodpowiednimi narzędziami też zwykle ma opłakane konsekwencje. Do tego dochodzi presja czasu (przecież takie awarie przytrafiają się zawsze w najgorszym możliwym momencie), a wszyscy dobrze wiedzą, że pośpiech jest złym doradcą. W związku z tym stanowczo odradzamy samodzielne próby otwarcia pojazdu wszystkim osobom, które nie mają wiedzy o zamkach, specjalistycznego sprzętu ani doświadczenia. Wezwanie na pomoc profesjonalnego serwisu naprawdę oszczędzi Państwu zmartwień i dodatkowych kosztów. Oczywiście gwarantujemy solidne wykonanie usługi i bezpieczeństwo, ponieważ dzięki licencji Policji swój zawód wykonujemy w pełni legalnie.

awaryjne otwieranie BMW
Awaryjne otwieranie samochodu przez profesjonalnego ślusarza

Kiedy możemy pomóc

Nasze pogotowie ślusarskie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pomaga Państwu w następujących sytuacjach kryzysowych:

  • klucze zatrzaśnięte w samochodzie,
  • klucze zatrzaśnięte w bagażniku,
  • zgubione wszystkie klucze,
  • złamany klucz w stacyjce lub zamku,
  • rozładowany akumulator uniemożliwiający otwarcie pojazdu,
  • rozkodowany (zepsuty) immobilizer.

Awaryjne otwieranie samochodów Świerklany – co oferujemy

Usługę awaryjnego otwierania świadczymy na terenie całego Śląska.

  • Otwieramy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet wózki widłowe. Zamki najpopularniejszych marek nie mają przed nami tajemnic.
  • Awaryjnie otwieramy także mieszkania, domy, piwnice, garaże, zamki antywłamaniowe, sejfy, skrytki, bramy garażowe czy bagażniki dachowe. Usługę za każdym razem wyceniamy indywidualnie, a cena zależy od rodzaju zamka i marki samochodu.  

Pracujemy legalnie

Pamiętajmy, że profesjonalny ślusarz nie podejmie się awaryjnego otwarcia drzwi bez uzyskania wglądu do odpowiednich dokumentów. Tylko wówczas usługa awaryjnego otwierania jest w pełni legalna. Włamywacz ma licencję Policji i dzięki temu zapewnia Państwu 100-procentowe bezpieczeństwo.

Awaryjne otwieranie i więcej

Poza usługami awaryjnego otwierania mieszkań i awaryjnego otwierania samochodów oferujemy

Co wyróżnia Włamywacza

Profesjonalistę można poznać po narzędziach – gwarantujemy, że pracujemy z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Ponadto fachowiec musi być dostępny o każdej porze i zapewnić wykonanie usługi w czasie dogodnym dla klienta. Pogotowie ślusarskie Włamywacz spełnia wszystkie te warunki.

Szybki dojazd do klienta, usługi na najwyższym poziomie oraz gwarancja bezpieczeństwa to cele, które wyznaczamy sobie na co dzień.

Scroll to Top