awaryjne otwieranie zamków i mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Pomogliśmy już setkom klientów, którzy nie mogli dostać się do swojego domu z powodu awarii zamka czy złamanego lub zgubionego klucza. Awaryjne otwieranie mieszkań to coś, w czym jesteśmy najlepsi. Nie ma znaczenia, czy do otwarcia jest zamek tradycyjny, patentowy czy antywłamaniowy. Włamywacz bezinwazyjnie otworzy każde drzwi w zaledwie kilka chwil. Nasz sprzęt sprawdziliśmy już w wielu kryzysowych sytuacjach i najtrudniejszych warunkach, a o jakości naszej pracy świadczą dziesiątki opinii zadowolonych klientów.

Dla kogo awaryjne otwieranie mieszkania

Koniec imprezy i nagle… przykra niespodzianka: klucze zapadły się pod ziemię, a zapasowy komplet został w mieszkaniu… Atak złodzieja, który zabiera torebkę z wszystkimi dokumentami i kluczami… Rejs łódką zakończony wywrotką na środku jeziora i zatopieniem kluczy… Aby nie nocować u znajomych lub w hotelu, wystarczy w tych i podobnych sytuacjach zadzwonić po fachowca. Awaryjne otwieranie mieszkań to dla nas codzienność – robimy to szybko, sprawnie i nie powodując uszkodzeń.

Co otwieramy

W skrócie: otwieramy wszystkie rodzaje drzwi i drzwiczek. Specjalizujemy się przede wszystkim w otwieraniu drzwi antywłamaniowych z zamkami Gerda, Dierre, Delta, KESO czy Mottura. Jednakże bez szkód odblokowujemy zamki i awaryjnie otwieramy mieszkania zabezpieczone także zwykłymi drzwiami. Ponadto garaże, bagażniki, kasetki, sejfy, skrytki i… tabernakulum. W związku z tym przyjmujemy każde, nawet pozornie najdziwniejsze zlecenie. Po latach pracy w zawodzie możemy śmiało powiedzieć, że z pewnością nic nas nie zdziwi.

Awaryjne otwarcie mieszkania to koniec stresu

Zgubienie lub złamanie klucza to nie dramat i nie musi wywoływać stresu, jeśli skorzystają Państwo z usług Włamywacza. Na naszą fachową pomoc i doradztwo można liczyć przez całą dobę, 7 dni tygodniu. Dojeżdżamy z pomocą w dogodnym dla Państwa terminie, nawet w nocy.

Usługę awaryjnego otwierania domów i mieszkań świadczymy głównie na potrzeby osób prywatnych i firm. Godne uwagi jest to, że współpracujemy również z policją i komornikami – to dla Państwa dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa, solidności i skuteczności.

Jeśli nie chcecie Państwo w nerwach szukać doświadczonego ślusarza, zapiszcie nasz numer w telefonie:

Co zrobić, kiedy nie jesteś właścicielem mieszkania?

Wynajmujesz mieszkanie, pomieszczenie magazynowe, biurowe? Zgubiłeś klucz lub zatrzasnąłeś klucz, a nie jesteś właścicielem lokum? Podejmij odpowiednie kroki, aby przedstawić nam upoważnienie od właściciela nieruchomości. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie pomóc Ci w tej trudnej sytuacji. Poniżej zamieszczamy przykładowy egzemplarz do wypełnienia.

Awaryjne otwieranie mieszkań

Oferta awaryjnego otwierania mieszkań na Śląsku

  • awaryjne otwieranie mieszkań, domów, biur, garaży,
  • otwieranie zamków standardowych i antywłamaniowych,
  • zamki Gerda, Dierre, Delta, KESO, Mottura, Salto, Ikon i inne,
  • zatrzaśnięte lub uszkodzone drzwi,
  • sejfy i kasetki,
  • wyciąganie złamanego klucza,
  • wymiana zabezpieczeń,
  • usuwanie obcych elementów blokujących zamek,
  • naprawy po włamaniu,
  • serwis zamków w drzwiach antywłamaniowych.

Nasza pasja i fachowość wzbudziły zainteresowanie telewizji. Zapraszamy do obejrzenia reportażu o Włamywaczu w Dzień dobry TVN.

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/zawodowy-wlamywacz-na-czym-polega-ta-praca-5703423?fbclid=IwAR1vbKEVNJ5YlBHr7_zTuhj6ODiscWwYcyDE-cFuS-vVoGUaKjMTZ_X5MGQ

Kadr z reportażu o Włamywaczu w Dzień dobry TVN

Realizacje

Awaryjne otwarcie skarbony kościelnej – Wodzisław Śląski

Awaryjne otwarcie skarbony kościelnej

Awaryjne otwarcie skarbony kościelnej – Wodzisław Śląski

Awaryjne otwarcie skarbony kościelnej

Awaryjne otwarcie skarbony kościelnej – Wodzisław Śląski

Naprawa zamka tabernakulum

Naprawa zamka tabernakulum

Scroll to Top