Awaryjne otwieranie chevroleta corvette

Racibórz

Co zrobić, kiedy zgubimy klucze do samochodu albo mieszkania w Raciborzu? Do kogo zadzwonić? Czy można wezwać pogotowie ślusarskie w nocy? Ile to będzie kosztowało? Co to w ogóle jest awaryjne otwieranie? Codziennie odpowiadamy telefonicznie na takie i inne pytania zestresowanych przyszłych klientów. 

Profesjonalizm i bezpieczeństwo na każdym etapie pracy

Pierwsze nasze zadanie to uspokoić klienta i zapewnić, że nie zostawimy go samego z problemem. Awaryjne otwarcie samochodu w Raciborzu czy otwarcie mieszkania może brzmi groźnie, ale dla nas to codzienność. Usługę kontrolowanego otwarcia pojazdu lub mieszkania wykonujemy na terenie całego Śląska, co najważniejsze – bezinwazyjnie, sprawnie i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu ślusarskiego. Musimy podkreślić, że pracujemy z licencją Policji dla pracowników zabezpieczenia technicznego, w związku z tym kontrolowane otwarcie Państwa samochodu czy mieszkania jest w pełni legalne. Zachowujemy najwyższe standardy, zawsze dokładnie weryfikując prawo klienta do pojazdu czy nieruchomości. Oznacza to, że nikt niepowołany ani żaden oszust nie wykorzysta naszej pracy w złym celu.

Samochody Włamywacza
Dojeżdżamy na miejsce do klienta

Podsumowując, usługi świadczymy na najwyższym poziomie, całodobowo, a licencja Policji to dla Państwa gwarancja solidności wykonanej usługi i bezpieczeństwa powierzonego nam mienia.

Pogotowie ślusarskie – Racibórz

Zgubili Państwo wszystkie klucze, klucz złamał się i zablokował zamek, a może ubezpieczyciel wymaga zapasowego kompletu kluczy?

złamany klucz
Złamany klucz? Skorzystaj z naszej pomocy

Dorobienie klucza do samochodu oraz kodowanie immobilizera w Raciborzu nie stanowi dla nas problemu. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto:

Pogotowie ślusarskie (Racibórz) oferuje pomoc przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Awaryjnie otwieramy samochody i mieszkania, kiedy tylko jest taka potrzeba. W przypadku dorabiania kluczy staramy się, aby odbywało się ono w dogodnym dla klienta czasie i terminie. 

Jeżeli chcecie mieć Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanej sługi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego

Scroll to Top