Awaryjne otwieranie chevroleta corvette

Mikołów

Złośliwość rzeczy martwych polega na tym, że wtedy, gdy są potrzebne, zawodzą, psują się lub giną. Zwykle zdarza się to w najmniej oczekiwanych momentach: gdy spieszymy się do pracy, lekarza lub na ważne spotkanie. Jeśli mieszkają Państwo w Mikołowie i właśnie zepsuła się stacyjka w samochodzie lub złamał klucz, wystarczy zadzwonić po Włamywacza. Awaryjne otwieranie Mikołów to tylko jedna ze świadczonych przez nasz serwis usług.

Awaryjne otwieranie Mikołów

Do Państwa dyspozycji jest całodobowy serwis mobilny. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i bez problemu otwieramy mieszkania i samochody wszystkich marek. Co najważniejsze, robimy to zupełnie bezinwazyjnie. W przeciwieństwie do ślusarzy amatorów lub “złotych rączek” nie uszkodzimy drzwi czy karoserii.

Awaryjne otwieranie mieszkań (Mikołów) obejmuje między innymi kontrolowane otwieranie drzwi antywłamaniowych i zwykłych, garaży, biur czy sejfów. W razie potrzeby wymieniamy zabezpieczenia i wykonujemy naprawy powłamaniowe. Oczywiście jesteśmy autoryzowanymi pracownikami zabezpieczenia technicznego – mamy licencję Policji.

Awaryjne otwieranie samochodów w Mikołowie dotyczy sytuacji, gdy klucze się zgubiły lub zatrzasnęły. Na miejscu interwencji awaryjnego otwierania bardzo często okazuje się, że wszystkie klucze zostały zgubione lub właściciel nie ma klucza zapasowego. Wówczas od razu dorabiamy i kodujemy klucze i immobilizery.

Gdy zepsuje się stacyjka

Stacyjki samochodowe to z pewnością komponent, który z biegiem lat po prostu się zużywa. Niestety mało kto wie, że właśnie ta część niszczy się podobnie jak np. klocki samochodowe. Gdy w samochodzie nie ma pilota z centralnego zamka, musimy wziąć pod uwagę, że klucz pracujący w zamku i stacyjce ściera się podwójnie: ścierają się zapadki oraz klucz.

Osoby nieposiadające odpowiedniej wiedzy w celu naprawy blokującej się stacyjki błędnie używają smarów typu WD 40. Dlaczego to złe podejście? Ponieważ zapadki stają się wtedy bardziej „pasowne” do klucza, po czym następuje zablokowanie stacyjki.

W takim wypadku pomoże tylko regeneracja stacyjki poprzez wymianę wszystkich zużytych elementów. Aby uniknąć stresów związanych z zablokowaną stacyjką, skontaktuj się z nami, a my profesjonalnie uporamy się z problemem. Stacyjka zostanie zregenerowana na istniejącym kluczu, bez konieczności wymiany zamków.

Z naszego doświadczenia wiemy, że najbardziej wadliwe stacyjki są w samochodach marki Honda, Opel, Fiat, VW (korpus stacyjki), Renault (pękające sprężyny), Ford (klucz okrągły cylindryczny) czy Mercedes (elektroniczna stacyjka typu Mercedes; klucz „rybka” – następuje odblokowanie rygla).

Gdy złamie się klucz

Włamywacz szybko dojedzie do Państwa w Mikołowie, usunie złamany klucz z zamka i dorobi nowy. Bez problemu naprawiamy wkładki zwykłe, atestowane, zamki wpuszczane i nawierzchniowe. Dorabiamy i kodujemy klucze, piloty oraz immobilizery. Doradzamy również w wyborze optymalnych zabezpieczeń Państwa domu.

złamany klucz
Złamany klucz? Skorzystaj z naszej pomocy
Scroll to Top