Awaryjne otwieranie chevroleta corvette

Rybnik

Awaryjne otwieranie samochodów Rybnik

Awaryjne otwieranie drzwi Rybnik

Zgubione kluczyki? Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie? Złamany klucz w stacyjce? Nie można wejść do samochodu, bo rozładował się akumulator? A może samochód zamknął się, a kluczyki zostały w bagażniku? Panika jest niepotrzebna, ponieważ nasza firma pomoże Państwu w każdej sytuacji. Awaryjne otwieranie samochodów na Śląsku to dla nas chleb powszedni. Teraz już nikt nie musi wybijać szyby.

Profesjonalnie oraz bezinwazyjnie otworzymy samochód każdej marki: Mazda, Fiat, Opel, Toyota, Mercedes, VW, Audi, Seat, Honda, Hyundai, Peugeot, Citroen, Kia, Skoda, BMW, Ford, Renault, Volvo, Lexus, Dacia, Porsche, Mitsubishi i inne.

Dlaczego kontrolowane otwarcie pojazdu zlecić Włamywaczowi

Z doświadczenia wiemy, że samodzielne próby otwarcia samochodu kończą się bardzo źle i są kosztowne. Jeśli ktoś zdecyduje się na wybicie szyby, musi się liczyć ze sporym kosztem kupienia nowej oraz możliwym uszkodzeniem lakieru czy tapicerki. Majstrowanie przy zamku nieodpowiednimi narzędziami też zwykle ma opłakane konsekwencje. Do tego dochodzi presja czasu (przecież takie awarie przytrafiają się zawsze w najgorszym możliwym momencie), a wszyscy dobrze wiedzą, że pośpiech jest złym doradcą. W związku z tym stanowczo odradzamy samodzielne próby otwarcia pojazdu wszystkim osobom, które nie mają wiedzy o zamkach, specjalistycznego sprzętu ani doświadczenia. 

Wezwanie na pomoc profesjonalnego serwisu naprawdę oszczędzi Państwu zmartwień i dodatkowych kosztów.

Oczywiście gwarantujemy solidne wykonanie usługi i bezpieczeństwo, ponieważ dzięki licencji Policji swój zawód wykonujemy w pełni legalnie.

awaryjne otwieranie samochodu w Rybniku
Awaryjne otwieranie samochodu przez profesjonalnego ślusarza

Awaryjne otwieranie samochodu (Rybnik, parking przy Tesco)

Kluczyki zatrzaśnięte w bagażniku to jedna z najczęstszych przyczyn wzywania pomocy profesjonalnego ślusarza. Dla laika może to wyglądać na nie lada wyzwanie. W takiej sprawie ostatnio udzielaliśmy fachowej pomocy pod rybnickim supermarketem. Zaniepokojona starsza pani wezwała nas na miejsce awarii w godzinach porannych. Ponieważ jesteśmy fachowcami, zatrzaśnięty samochód bezinwazyjnie otworzyliśmy w zaledwie kilka minut. Następnie przez tylne siedzenia dostaliśmy się do bagażnika, aby wyciągnąć klucze.

Sytuacja kryzysowa została zażegnana.

Kiedy możemy pomóc

Nasze pogotowie ślusarskie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pomaga Państwu w następujących sytuacjach kryzysowych:

  • klucze zatrzaśnięte w samochodzie,
  • klucze zatrzaśnięte w bagażniku,
  • zgubione wszystkie klucze,
  • złamany klucz w stacyjce lub zamku,
  • rozładowany akumulator uniemożliwiający otwarcie pojazdu,
  • rozkodowany (zepsuty) immobilizer.

Awaryjne otwieranie – co oferujemy

Usługę awaryjnego otwierania świadczymy na terenie całego Rybnika. Otwieramy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet wózki widłowe. Zamki najpopularniejszych marek nie mają przed nami tajemnic.

Awaryjnie otwieramy także mieszkania, domy, piwnice, garaże, zamki antywłamaniowe, sejfy, skrytki, bramy garażowe czy bagażniki dachowe.

Usługę za każdym razem wyceniamy indywidualnie, a cena zależy od rodzaju zamka i marki samochodu.

Scroll to Top