System jednego klucza Master Key

Master Key – biura, siedziby firm

Master Key w biurze? Jak najbardziej! System jednego klucza nadaje się idealnie do budynków przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej, gdyż pozwala nadawać uprawnienia poszczególnym kluczom, a dokładniej posługującym się nimi pracownikom. Pracownik z danego działu – księgowości, marketingu czy magazynu – uzyskuje dostęp tylko do pomieszczeń, do których ma uprawnienia. To oczywista gwarancja bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Biurowce czy galerie handlowe to szczególne wyzwanie dla projektantów. W dużych obiektach z wieloma użytkownikami skomponowanie dobrze funkcjonującego systemu Master Key to podstawa sukcesu. 

Gdy mamy do czynienia z dziesiątkami i setkami pomieszczeń, a co za tym idzie – rozmaitych typów wkładek, pęk kluczy dla portiera czy ochrony stanowiłby nie lada wyzwanie. W takich sytuacjach dobrze dobrany logistycznie system ułatwi funkcjonowanie zarówno pracownikom biurowca, jak i najemcom budynku czy w razie zagrożenia – służbom ratunkowym.

Kolejną kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje dylemat, który system wybrać: mechaniczny czy elektroniczny. System mechaniczny to z pewnością gwarancja i niezawodność w przypadku braku zasilania. Trudno jednak wskazać jednoznacznie lepsze rozwiązanie. Stworzenie skutecznego planu systemu wymaga doświadczenia i wiedzy, których naszym specjalistom na szczęście nie brakuje. Ponadto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – każdy system Master Key w biurze powstaje z uwzględnieniem potrzeb wszystkich użytkowników.

Podsumowując, Master Key w biurze to gwarancja niezawodności i inteligentne rozwiązanie na każdym etapie korzystania z systemu. Profesjonalnie zaprojektowany schemat systemu zapewni wygodę i bezpieczeństwo osób i mienia oraz umożliwi dalszą rozbudowę lub modernizację.

Dzięki systemowi Master Key znika problem szukania odpowiedniego klucza!

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zaprojektują cały system, dobiorą potrzebne elementy i je zamontują. Zapraszamy do kontaktu lub skorzystanie z formularza wyceny.

Scroll to Top