System jednego klucza Master Key

Master Key – fabryki, obiekty przemysłowe

Master Key w fabryce, hali produkcyjnej lub innym obiekcie przemysłowym to wygodne i gwarantujące bezpieczeństwo rozwiązanie. Tego typu budynki to kolejne przykłady miejsc, w których system jednego klucza sprawdzi się doskonale i zadowoli zarówno wymagających właścicieli i inwestorów, jak i pozostałych użytkowników kluczy. 

Bezpieczna hierarchia dostępu

Złożona struktura organizacyjna fabryk w szczególności wymaga odpowiedniego rozplanowania poziomów dostępu dla poszczególnych grup pracowników. Master Key to ułatwi! Dobrze zaplanowany system jednego klucza niesamowicie usprawni komunikację i otwieranie rozmaitych pomieszczeń w dużych zakładach pracy, a do tego zabezpieczy wskazane miejsca przed osobami niemającymi uprawnień i wstępu do nich.

Master Key w fabryce – wiele pomieszczeń, ale jeden klucz

Administrowanie budynkiem stanie się o wiele łatwiejsze, a co najważniejsze – niepotrzebne będzie już pilnowanie i rozdzielanie całego pęku kluczy. Przykładowo:

  • pracownicy administracji swoimi kluczami otworzą jedynie pomieszczenia biurowe i wejście dla personelu,
  • pracownicy hal będą otwierać swoje miejsca pracy, wejście służbowe i szatnię,
  • z kolei ochrona uzyska dostęp do każdego pomieszczenia na terenie obiektu.
Przykładowy schemat Master Key Wilka
Pracujemy na sprawdzonych elementach renomowanych producentów takich jak Wilka

Podsumowując, system Master Key zamontowany w fabryce lub innym obiekcie przemysłowym to gwarancja bezpieczeństwa dostępu, wygody użytkowania oraz swobodnej komunikacji przy minimalnej liczbie kluczy.

Specjaliści z firmy Włamywacz przygotują darmową wycenę, a także zaprojektują i zamontują system. Zapraszamy do kontaktu lub skorzystania z formularza wyceny.

Scroll to Top