System jednego klucza Master Key

Master Key – galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe

Master Key w galeriach handlowych i sklepach to rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę dziesiątek ludzi. Lata doświadczenia pozwalają nam z całą pewnością stwierdzić, że i właściciele budynków, i osoby zatrudnione w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych szybko docenią zalety wprowadzenia w obiekcie takiego systemu zabezpieczeń.

Poznaj zalety systemu Master Key w sklepach

Zarówno najemcy, jak i administracja, ochrona czy personel sprzątający mogą posługiwać się swoim kluczem otwierającym tylko te pomieszczenia, do których dana osoba może mieć dostęp. Jeden klucz pozwoli na otwarcie i zamknięcie dowolnej liczby drzwi dowolnej liczbie pracowników, z uwzględnieniem potrzeb służbowych pracowników.

System Master Key bezsprzecznie usprawni podział dostępu, ale też ułatwi otwieranie pomieszczeń i poruszanie się po budynku o różnych porach dnia, przykładowo poza godzinami funkcjonowania obiektu, gdy pracują tylko sprzątaczki i ochrona.

Dodatkowo można połączyć w jednym systemie zamknięcia standardowe, jak wkładki czy kłódki, oraz bardziej złożone, o zastrzeżonych profilach.

W przypadku budynków, w których przebywa znaczna liczba osób, istotne jest także zapewnienie sprawnego dostępu do pomieszczeń straży pożarnej, policji czy pogotowiu – jeden klucz otwierający wszystkie pomieszczenia gwarantuje bezpieczeństwo i usprawnia pracę służb mundurowych na terenie obiektu.

Montaż systemu Master Key w galeriach lub dużych sklepach wymaga doświadczenia i wiedzy, których nie brakuje naszym specjalistom. Chętnie przygotujemy wycenę i projekt systemu jednego klucza, a później zamontujemy wszystkie potrzebne wkładki. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta – dobrze zaprojektowany system musi uwzględniać wszystkie indywidualne potrzeby właścicieli obiektów i użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu lub skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny. Specjaliści z firmy Włamywacz służą wiedzą i doświadczeniem.

Scroll to Top