System jednego klucza Master Key

Master Key – urzędy, budynki użyteczności publicznej

Master Key w urzędzie? Oczywiście! To idealne rozwiązanie w budynkach z licznymi pomieszczeniami, gdzie konieczna jest szczegółowa kontrola dostępu.

Do tej kategorii zaliczają się urzędy, sądy, magistraty, siedziby organów państwowych czy inne budynki użyteczności publicznej. Niezbędne jest w nich bowiem zastosowanie wielu wkładek z kluczami o różnych prawach dostępowych dla urzędników wyższego i niższego szczebla, administracji, ochrony czy personelu sprzątającego. W budynku z dobrze zaplanowanym systemem Master Key każdy pracownik będzie mógł otworzyć swoim kluczem tylko te pomieszczenia, do których ma uprawnienia. W kontekście zachowania bezpieczeństwa danych i ograniczonego dostępu do rozmaitych dokumentów dla różnych grup pracowników jest to niezwykle istotne.

Kontrola dostępu to tylko jedna z zalet systemu jednego klucza. Równie ważna wydaje się oszczędność czasu wynikająca z usprawnionej komunikacji i organizacji. Ponadto oparcie systemu na atestowanych wkładkach renomowanych firm, takich jak Gerda, Wilka czy Winkhaus, to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa.

W budynkach, w których jednorazowo przebywa duża liczba osób – w urzędach np. pracowników i petentów – jeden klucz generalny zdecydowanie usprawni możliwość otwierania drzwi w sytuacji awaryjnej. To oczywiste usprawnienie w przypadku, gdy straż czy policja muszą jak najszybciej ewakuować ludzi i mienie.

System Master Key może zostać zamontowany nie tylko w urzędzie. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemów jednego klucza montowanych przez Włamywacza. Zachęcamy do kontaktu lub skorzystania z formularza darmowej wyceny. Szczegółowy formularz wyceny znajdą Państwo także w naszym sklepie internetowym. Nasi specjaliści zaprojektują cały system, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby, a następnie zamontują potrzebne elementy.

Scroll to Top