Dorabianie kluczy samochodowych – Ruda Śląska

Ślusarz potrzebny o każdej porze

Zazwyczaj nikt nie spodziewa się przykrej niespodzianki w postaci zgubienia kluczy. Dlatego też profesjonalny ślusarz Włamywacz ma w ofercie dorabianie kluczy samochodowych o każdej porze dnia i nocy.

Dorabianie kluczy samochodowych w Rudzie Śląskiej

Godzina 5 nad ranem, dzwoni telefon. Tym razem pogotowie ślusarskie jest potrzebne w Rudzie Śląskiej. Jesteśmy w gotowości i pomagamy klientce przy awaryjnym otwarciu samochodu marki Toyota. 

Okazuje się też, że wszystkie klucze zostały zgubione. Taka sytuacja –  nazywana przez ślusarzy „stanem zero” – to dla nas nic nowego. Odtwarzanie kluczyków, gdy nie ma wzoru, dla profesjonalisty nie jest problemem. Proponujemy na miejscu usługę dorobienia klucza oraz zakodowania dodatkowego, zapasowego klucza do toyoty.

Klientka jest już spokojniejsza, może zadzwonić do zakładu pracy, że spóźni się jedynie o 1,5 godziny. Wszystkie czynności przebiegają sprawnie: samochód zostaje otwarty bez uszkodzeń, klucz błyskawicznie zakodowany, a nowy, zapasowy, jeszcze szybciej dorobiony. 

Plan wykonany w 100%, szybko, kompleksowo i na miejscu u klientki, bo dorabianie kluczy samochodowych to nasza specjalność. Można wracać do domu na śniadanie.

Kiedy zadzwonić po Włamywacza

Czas wyjeżdżać do pracy, a kluczyki zapadły się pod ziemię? Panika jest niepotrzebna, a odpowiedzią na problem jest telefon do Włamywacza. Działamy na terenie Rudy Śląskiej, Rybnika, Żor, Knurowa, Orzesza, Mikołowa, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju… W skrócie: na Śląsku.