Całkowicie zgubione klucze w samochodzie Mazda 6 z 2019 r. Katowice

Strona główna » Blog » Całkowicie zgubione klucze w samochodzie Mazda 6 z 2019 r. Katowice

Zgubione wszystkie klucze do samochodu to nie lada stres. Gdy dociera do nas informacja, że klucze nie znajdują się w miejscu, gdzie powinny być, zaczynamy poszukiwanie profesjonalnego serwisu z dorabianiem kluczy na terenie Ślaska.

Jednak historia naszego klienta nie tak się zaczyna. Zgubione klucze do nowego samochodu to przede wszystkim ogromny koszt oraz wiążące się z brakiem auta niedogodności. Dodatkowym problemem w tym przypadku była automatyczna skrzynia biegów. Dla użytkownika funkcjonalność bardzo wygodna natomiast, aby przetransportować auto w tym systemie potrzebna jest laweta wyposażona w specjalne roki holownicze. Wiele przeciwności nałożyło się na tę sytuacje i właściciela pojazdu.

Nasz serwis dorabiania kluczy z dojazdem do klienta pełni wiele usług. W tym przypadku dojeżdżamy do klienta w dniu zgłoszenia. Bezawaryjnie otwieramy samochód. Mazda 6 posiada dodatkową blokadę antykradzieżową, musimy ją ominąć.

Odtworzenie zgubionego klucza - stan zero, mazda 6 w Katowicach

Operacja kończy się sukcesem, więc możemy spokojnie zabrać się za konkrety – czyli kodowanie kompletu kluczy do samochodu. Po dwóch godzinach od przyjazdu kodujemy komplet kluczy w systemie wolnych rąk – Keyless.

Serwis firmy Włamywacz działa na terenie całego Śląska. Jesteśmy do dyspozycji 24h w awaryjnych przypadkach. Awaryjnie otwieramy samochody na terenie całego Śląska, awaryjnie otwieramy mieszkania oraz wymieniamy zamki w drzwiach. Kodujemy i dorabiamy klucze samochodowe. Nasza firma specjalizuje się również w regeneracji stacyjek samochodowych. Stacjonujemy w Rybniku przy ulicy Dworek 9b. Jeżeli chcesz być profesjonalnie obsłużony w ekspresowym czasie, zapraszamy do współpracy:

Scroll to Top