...

Awaryjne otwieranie zamków mieszkania – Bytom

Strona główna » Blog » Awaryjne otwieranie zamków mieszkania – Bytom

Zgubione klucze do mieszkania? Zatrzaśnięte drzwi samozamykające? Blokujący się zamek? Taka kłopotliwa sytuacja każdemu może popsuć dzień i plany. A co dopiero, jeśli spotyka nas to w środku nocy, gdy w dobrym humorze wracamy z imprezy… Bez obaw, nasza firma podoła wszystkim tym wyzwaniom bez problemu. Awaryjne otwieranie zamków to usługa, którą świadczymy przez całą dobę. Pogotowie ślusarskie jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Problem z wejściem do mieszkania miała jedna z naszych klientek z Bytomia. Klucze zatrzasnęły się w mieszkaniu na czwartym piętrze. W środku była co prawda starsza, schorowana osoba, ale otwarcie drzwi od środka okazało się niemożliwe. Wezwani telefonicznie w mig pojawiliśmy się na miejscu i otworzyliśmy zamek bez uszczerbku dla drzwi. Sytuacja została szybko uratowana. 

Gdy orientujemy się, że zgubiliśmy klucze, prawdopodobnie pierwszą myślą jest poproszenie o pomoc krewnego lub sąsiada “złotej rączki”. Niestety ze względu na brak profesjonalnego i precyzyjnego sprzętu dobre chęci tych osób mogą oznaczać jedynie większe koszty. W przeciwieństwie do fachowego ślusarza osoby nieznające budowy wkładek, typów zamków i rodzajów zabezpieczeń nie poradzą sobie z zadaniem, nie uszkadzając wkładki czy nie niszcząc szyldu lub samych drzwi. Z całą pewnością specjalista pomoże dostać się do mieszkania sprawnie, bez szkód i niepotrzebnych nerwów.

Awaryjne otwieranie mieszkań to tylko jedna ze świadczonych przez Włamywacza usług. Jesteśmy do dyspozycji, jeżeli potrzebne są:

Podsumowując, najważniejsze dla nas to zadowolony klient, któremu pomagamy dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi. Oczywiście wszystko legalnie i bezpiecznie – z licencją Policji dla pracowników zabezpieczenia technicznego.

 

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.