...

Awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych – Ruda Śląska

Strona główna » Blog » Awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych – Ruda Śląska

Myślicie Państwo, że macie drzwi, których nie da się otworzyć? Dla naszych pracowników takie drzwi nie istnieją. Nawet awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych, które z reguły stanowią wyzwanie dla ślusarzy, dzięki wypracowanym przez nas technikom i patentom nie stanowi żadnego problemu.

Otwarcie drzwi antywłamaniowych w Rudzie Śląskiej to jedna z naszych ostatnich interwencji.

Taksówkarz został okradziony w Rudzie Śląskiej. W wyniku kradzieży utracił zarówno klucze do mieszkania, jak i dokument tożsamości. Sytuacja była dla klienta stresująca, ponieważ ze względów bezpieczeństwa wymagamy udowodnienia swojego prawa do lokalu lub pojazdu. Musimy zobaczyć akt własności, dowód rejestracyjny lub umowę najmu i dowód osobisty z adresem. W tym wypadku było to oczywiście niemożliwe. Szczęśliwie dla klienta udało się spisać umowę z naszą firmą dzięki uprzejmości jego sąsiadów. Ostatecznie dopiero po otwarciu mieszkania klient okazał paszport oraz akt własności.

Jak zatem widać, przy awaryjnym otwieraniu mieszkań czy domów zachowujemy standardy bezpieczeństwa, aby nigdy nikt niepowołany nie wykorzystał nas w nielegalnym celu. Działamy legalnie z licencją Policji.

Awaryjne otwieranie drzwi to tylko jedna ze świadczonych przez Włamywacza usług. Nasze pogotowie ślusarskie awaryjnie otwiera samochody, naprawia zepsute zamki, dorabia i koduje klucze, regeneruje zepsute stacyjki, koduje immobilizery i programuje klucze samochodowe.

Pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybki dojazd do klienta, usługi na najwyższym poziomie oraz gwarancja bezpieczeństwa to cele, które wyznaczamy sobie na co dzień.

Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam potrzebna pomoc ślusarza w awaryjnym otwieraniu drzwi. Dlatego polecamy już teraz zapisać nasz numer w telefonie.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.